У Росії зафіксували рекордну кількість смертей від коронавірусу від початку пандемії

У Росії зафіксували рекордну кількість смертей від коронавірусу від початку пандемії

Фото: Associated Press

За добу померло 613 осіб.

Протягом минулої доби у Росії зафіксували рекордну кількість летальних випадків від коронавірусу від початку пандемії - 613 осіб. 

Про це свідчать дані оперативного штабу щодо розповсюдження корронавірусу в РФ.

Це новий антирекорд смертей в країні. Від початку пандемії COVID-19 забрав життя 45 893 інфікованих пацієнтів. 

Протягом останніх 24 годин в РФ зафіксували 28 585 випадків зараження коронавірусом. Нових хворих із COVID-19 виявляли в 84 регіонах. Найбільше хворих додалося у Москві - 7215. У Санкт-Петербурзі зареєстрували 3 779 пацієнтів, а в Московській області - 1370.

Одужали від коронавірусу понад два мільйони інфікованих у всій країні. За останню добу 26 171 хворий зміг побороти COVID-19. За весь період пандемії в Росії зафіксовано майже 2,6 млн випадків інфікування.

Як повідомлялося, вакцина Sputnik V, створена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М.Ф.Гамалії МОЗ РФ, зареєстрована в Росії 11 серпня. Вона стала першою у світі, хоча її клінічні випробування тривають і досі.

Кілька країн зголосилися взяти російську вакицину для власних тестувань. Приміром, Угорщина стала першою в Європі, яка отримала зразки цього препарату. Натомість Євросоюз не збирається купувати її. 

Крім того, в Росії зафіксовано щонайменше декілька випадків зараження COVID-19 після вакцинації. 

Ляшко розповів про тривалість дії вакцини від коронавірусу

Ляшко розповів про тривалість дії вакцини від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація