В Німеччині вирішили подовжити карантин

В Німеччині вирішили подовжити карантин

Фото: Associated Press

Так в країні хочуть не допустити новий спалах хвороби.

Федеральний уряд ФРН і влада федеральних земель вирішили подовжити обмежувальні заходи на найближчі місяці, щоб не допустити повторний спалах коронавірусу. Про це повідомляє газета Suddeutsche Zeitung.

"Поки немає ліків, поки немає вакцини, ми повинні уживатися з пандемією", - заявила канцлерка Ангела Меркель на пресконференції.

За її словами, в тих регіонах, де на 100 тис. населення припадає понад 50 нових випадків інфікування, слід зробити більш масштабні заходи для стримування поширення вірусу.

Влада вважає за необхідне обов'язково дотримуватися соціальної дистанції в півтора метра, уважно стежити за виконанням гігієнічних заходів, носити маску в громадських місцях і обмежити контакти.

Було ухвалено рішення про скасування великих заходів, щонайменше, до жовтня. Міністр-президент Баварії Маркус Зедер, зі свого боку, зазначив, що заходи можуть відбуватися лише в тому випадку, якщо будуть суворо дотримуватися правил.

Станом на 17 червня в Німеччині зафіксовано понад 189 тис. випадків зараження коронавірусом. Майже 9 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження інфекцією, понад 173 тис. повністю вилікувалися.

Нагадаємо, у світі від коронавірусу померли вже 400 тисяч людей. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація