ІФА-тестування педагогів у Львівській області: з'явилися перші результати

ІФА-тестування педагогів у Львівській області: з'явилися перші результати

Фото: pixabay.com

Протестувалися майже 300 осіб.

У Львові отримали перші результати ІФА-тестування педагогів, яких мають залучити до проведення цьогорічного ЗНО.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Із майже трьох сотень перевірених зразків крові, позитивним виявився один. Цьому вчителю додатково проведуть більш точніший ПЛР-аналіз. Якщо і він буде позитивним, то педагога замінять резервним працівником. 

Учителів, які працюватимуть на зовнішньому незалежному оцінюванні, у Львові почали безкоштовно тестувати напередодні. До кінця тижня мають перевірити понад дві тисячі людей. Виявляють тих, хто хворіє зараз. На наявність антитіл до перенесеного коронавірусу не тестують. Наступного ж тижня перед входом до пунктів тестування на освітян чекатиме додатковий контроль.

У Львові отримали перші результати ІФА-тестування освітян, яких мають залучити до проведення ЗНО

У Львові отримали перші результати ІФА-тестування освітян, яких мають залучити до проведення ЗНО

"Буде проводитися термометрія. Ми будемо дивитися, чи має людина якісь симптоми захворювання чи ні. Якщо людина, яка почуватиметься погано, у неї буде підвищена температура чи ознаки захворювання, то вона до такого пункту допускатися не буде", - каже керівниця департаменту освіти Львівської ОДА Зоряна Довганик.

Як повідомлялося, у Львові медиків почали тестувати на коронавірус з допомогою імуно-ферментного аналізу. Із чотирьох десятків перевірених медиків лікарні швидкої допомоги у семи виявили антитіла до коронавірусу. Це означає, що вони вже перехворіли. У чотирьох із семи раніше були клінічні прояви коронавірусу і позитивний ПЛР-тест. Троє медиків перехворіли безсимптомно.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація