Україна обійшла Південну Корею за кількістю випадків коронавірусу

Україна обійшла Південну Корею за кількістю випадків коронавірусу

Фото: УНІАН

Південна Корея нині на 36-му місці у світі за кількістю хворих на COVID-19.

Станом на 06:00 за київським часом суботи, 2 травня, в Україні офіційно зареєстровано 10 861 випадок зараження новим коронавірусом.

Таким чином, серед охоплених COVID-19 країн, наша держава опинилася на 35-му місці за кількістю інфікованих. Про це свідчать дані порталу Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу.

Нагадаємо, що у Південній Кореї, яка ще в лютому була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, інфекцію підхопили 10 780 людей. Зокрема, сьогодні там зафіксували ще шість випадків зараження, а також дві смерті від ускладнень COVID-19.

Минулого тижня у Південній Кореї почали послаблювати карантин, а в цьому місяці уряд планує відкрити школи. Нагадаємо, що спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Тим часом в Україні до статистики додалися нові випадки COVID-19. Зокрема, у Чернівецькій області увечері п'ятниці повідомили про ще 78 інфікованих, 25 з яких є мешканцями Чернівців. У Миколаївській області минулої доби повідомили про третю смерть від ускладнень нового типу коронавірусу, а також про ще 14 хворих на нову недугу пацієнтів. Нові випадки коронавірусної інфекції зафіксували також й у Рівненській області, де інфекцію підтвердили в іще 19 осіб віком від 16 до 79 років.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація