У Польщі назвали дату, коли планують відкрити кордони

У Польщі назвали дату, коли планують відкрити кордони

Фото: ДПСУ

Там продовжують поступовий вихід із карантину.

У Польщі розглядають можливість зняти обмеження на перетин кордону, запроваджені через пандемію коронавірусу. Відкрити кордони поляки можуть уже в середині червня.

Про це заявила віцепрем’єрка Ядвіга Емілевич в інтерв’ю Polsat News

"Ми допускаємо, що якщо кількість заражень зростатиме не швидше, ніж зараз, ми зможемо відкрити кордони після 15 червня. Я кажу про це з великою обережністю", - зазначила вона.

За її словами, у польському уряді наразі розглядають можливість створення "туристичних зон" із країнами-сусідами. Наприклад, такий варіант можливий із Німеччиною.

"Якщо у країнах, які межують з нами, буде контрольована епідемічна ситуація, аналогічні нашим стандарти безпеки та гігієни, і вони висловлять готовність відкрити кордон з нами – ми будемо діяти за принципом партнерства", - пояснила Емілевич.

Нагадаємо, від часу відновлення роботи пункту пропуску "Шегині" від 16 травня у ньому перетнуло кордон на вхід в Україну майже 2 900 громадян. У другий день роботи через цей пункт пропуску прийшли з Польщі понад 1 800 осіб – майже вдвічі більше, ніж у перший.

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Повʼязані теми:

Наступна публікація