Уряд виділить додаткові кошти для забезпечення лікарень засобами індивідуального захисту

Уряд виділить додаткові кошти для забезпечення лікарень засобами індивідуального захисту

Фото: УНІАН

Виділено 2,2 млрд грн.

Уряд підтримав пропозицію про виділення додаткових коштів для забезпечення медичних закладів засобами індивідуального захисту. 

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Сніданку з 1+1. 

"Вчора (18 травня — Ред.) на бюджетному комітеті підтримали пропозицію уряду про виділення додаткових коштів у розмірі 2,2 мільярда гривень для покриття місячної потреби засобами індивідуального захисту для всіх лікарень першої хвилі. Ці гроші покривають 100% місячну потребу в засобах індивідуального захисту при повному завантаженні лікарень", - розповів Ляшко. 

За словами санлікаря, за державний кошт було закуплено  костюми біологічного захисту, які мають доправити до лікарень. Крім того, кошти для закупівлі засобів індивідуального захисту з резервних фондів виділяла місцева влада. "Ринок наситили, але є конкретні випадки, де не вистачає", - наголосив Віктор Ляшко. 

Виходимо з карантину: правила для метро, пляжів та масових заходів – Віктор Ляшко

Виходимо з карантину: правила для метро, пляжів та масових заходів – Віктор Ляшко

Як повідомлялося, у Харкові лікарі швидкої протестували через невиплату надбавок та відсутність захисних засобів. Близько 30 медпрацівників вийшли під стіни своєї підстанції вимагати виплатити їм обіцяні премії за роботу з інфікованими на COVID-19 пацієнтами. Медики твердять, що 300-відсоткові надбавки прийшли лише одиницям з них. Натомість із хворими на коронавірус контактувала понад сотня медиків.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація