У Львові від коронавірусу помер професор УКУ

У Львові від коронавірусу помер професор УКУ

Фото: Facebook/Український католицький університет UCuniversity

Ігор Скочиляс тривалий час перебував у реанімації через ускладнення COVID-19.

У Львові від ускладнень коронавірусу помер 53-річний професор Українського католицького університету Ігор Скочиляс. Про його смерть повідомили у пресслужбі Львівської міської ради у неділю, 20 грудня.

Ігор Скочиляс тривалий час перебував у реанімації через ускладнення від коронавірусної хвороби.

Про втрату колеги повідомили і в Українському католицькому університеті.

"Це непоправна втрата для всіх, хто знав Ігоря, хто працював разом з ним в історичному архіві, хто був слухачем його лекцій і семінарів, хто допомагав у дослідницьких проєктах, хто стояв поруч з ним на барикадах Революції Гідності і відстоював принципи гідного життя, хто молився разом з ним у храмах і на майданах", - йдеться у повідомленні на сайті УКУ.

Зазначимо, Ігор Скочиляс – доктор історичних наук, завідувач кафедри історії Гуманітарного факультету УКУ, керівник Центру релігійної культури, ініціатор і натхненник дослідницької програми "Київське християнство". 

Народився 5 квітня 1967 р. у селі Цигани Борщівського району Тернопільської області. 

Дослідник домодерної релігійної культури і східного християнства в Україні, унійних ідей та інституційної історії Київської митрополії у порівняльній перспективі; автор історіографічних концептів "Slavia Unita" і "Київська традиція".  

Від 2013 до 2015 був гостьовим професором для студентів Українського Вільного Університету / Ukrainische Freie Universität (Мюнхен).

Нагадаємо, у Львові від коронавірусу померла видатна піаністка.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація