У Львові померла інфікована коронавірусом лікарка

У Львові померла інфікована коронавірусом лікарка

Фото: УНІАН

Це вже 37-ма смерть від ускладнень, спричинених COVID-19, у Львівській області.

У Львівській обласній інфекційній лікарні зранку 25 травня від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померла 64-річна лікарка.

Про це у Facebook повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

"На жаль, маємо дуже сумні новини. Сьогодні зранку на 65-му році життя від ускладнень COVID-19 померла наша колега - лікар. Вона працювала у одній з обласних лікарень Львова, і за своє життя врятувала безліч людських життів. Хвора була госпіталізована до лікарні на початку травня. В подальшому, у зв’язку із погіршенням стану внаслідок дуже тяжкого перебігу захворювання, переведена в реанімацію, згодом на апарат ШВЛ. Нажаль, незважаючи на прикладені максимальні зусилля, не вдалось врятувати життя колеги. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким", - написав Ігор Берник.

Нажаль, маємо дуже сумні новини. Сьогодні зранку на 65-му році життя від ускладнень COVID-19 померла наша колега -...

Опубліковано Igor Bernyk Неділя, 24 травня 2020 р.

У пресслужбі Львівської міськради про смерть жінки також повідомила заступник міського голови Львова, керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна. "Це жінка, 64 років, львів'янка. Померла сьогодні зранку в Львівській обласній інфекційній лікарні. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї наявність коронавірусної інфекції отримали 6 травня", - розповіла вона.

У міськраді також додали, що станом на ранок 25 травня у Львівській області коронавірусну інфекцію виявлено у 1360 осіб, 37 людей померло, а 287 пацієнтів одужало.

Нагадаємо, кількість зафіксованих випадків коронавірусу за добу в Україні впала до нового місячного мінімуму — 259. Загалом уже 21 245 випадків COVID-19. 623 людини померли, 7 234 видужали.

На Прикарпатті  померла жінка, якій відмовили у госпіталізації

На Прикарпатті  померла жінка, якій відмовили у госпіталізації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація