У Київській області вирішили послабити карантин від 26 травня

У Київській області вирішили послабити карантин від 26 травня

Фото: УНІАН

Дозволять проводити спортивні заходи та відновити роботу транспорту.

Київська обласна державна адміністрація ухвалила рішення про послаблення карантину від 26 травня. Буде дозволено відновити роботу транспорту, відкрити дитсадки та готелі.

Про це заявив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає "УНІАН".

"Із завтрашнього дня, 26 травня, вівторка, у Київській області карантин буде пом’якшено", - заявив він.

За його словами, в області відновлять регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні. Водночас усе це має відбутися із дотриманням чітких санітарних правил.

Також за певних умов буде дозволено відкрити дитячі садки, а також готелі. Дозволять проводити і спортивні заходи, але без глядачів. Те ж саме стосується релігійних заходів. Головною умовою для всіх послаблень є обов’язкове носіння маски.

Нагадаємо, від 25 травня у регіонах України, які відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості тестувань, продовжується послаблення карантинних заходів. Йдеться про м. Київ, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську та Чернігівську області.

Карантин послаблюється: від 25 травня у Києві відкриють усі ринки та ярмарки

Карантин послаблюється: від 25 травня у Києві відкриють усі ринки та ярмарки

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація