У Китаї вперше за кілька тижнів зафіксували випадок місцевого передавання коронавірусу

У Китаї вперше за кілька тижнів зафіксували випадок місцевого передавання коронавірусу

Фото: Associated Press

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 65 пацієнтів з коронавірусом.

У п'ятницю, 12 червня, материковий Китай повідомив про сім нових випадків активної форми COVID-19

Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що більшість пацієнтів нещодавно прибула з-за кордону, тоді як у Пекіні вперше за кілька тижнів зафіксували внутрішнє передавання захворювання.

Так, нову інфекцію підхопив 52-річний чоловік, який самостійно приїхав до лікарні зі скаргою на періодичну лихоманку. Інших симптомів у нього не було. Нині сім'я хворого перебуває на самоізоляції, а в районі, де він проживає, відновили обмежувальні заходи. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 65 пацієнтів із активною формою COVID-19.

Водночас в КНР зазначили, що виявили ще один безсимптомний випадок коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 064 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація