У Києві виявили три нових осередки спалаху коронавірусу

У Києві виявили три нових осередки спалаху коронавірусу

Фото: Фотограф Максим Козменко

Заражених виявили у двох гуртожитках та сиротинці.

Сьогодні, 20 травня, у Києві виявили три нових осередки спалаху коронавірусу. Про це під час щоденного брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Один з осередків – гуртожиток на вулиці Серповій. Там виявили трьох інфікованих. З ними контактували семеро осіб, а загалом у будівлі проживають 340 мешканців.

Другий осередок – гуртожиток на вулиці Кіквідзе. Двох інфікованих мешканців шпиталізували. В них 10 контактних осіб, загалом проживає за адресою 55 людей.

Третій осередок - Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 на вулиці Маяковського. Це тимчасовий сиротинець, до якого потрапляють діти від 3 до 18 років, позбавлені батьківського піклування, тимчасово вилучені з біологічної сім’ї, повернуті з опіки або усиновлення, знайдені на вулиці та інші категорії дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Там захворіла медсестра. Контактні особи – 62 дитини та 38 людей медперсоналу.

Нагадаємо, станом на ранок 20 травня в Україні число заражених коронавірусом піднялося до 19 230 осіб. Кількість інфікованих за останню добу зросла на кілька сотень. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація