Понад 600 могил уже викопали: у Дніпрі підготували місця для поховань померлих від коронавірусу

Нині розробляють додаткові правила поховання.

Понад 600 могил підготували в Дніпрі на випадок масових смертей. Викопали їх на 12 кладовищах міста.

Кількість навіть збираються збільшити. Комунальники пояснили: до такого кроку вдалися після спілкування з колегами з Італії та Іспанії. Там, через високу смертність від коронавірусу, виникли складнощі з похованням померлих. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У мерії Дніпра також закупили дві тисячі спеціальних пакетів для поховання, аби відвернути можливість зараження.

Нині розробляють додаткові правила поховання. Крематорію в місті немає.

Міська рада ще раз закликала жителів дотримуватися правил карантину.

"Всі обов'язково без винятку будуть поховані в домовинах, будуть віддані останні почесті. Я б все-таки звернувся до жителів, щоб вони максимально уважно ставилися до свого здоров'я і щоб їхня безтурботна поведінка в це місце їх не привела", - сказав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Натепер у Дніпропетровській області немає жодного померлого від COVID-19.

Понад 600 могил підготували в Дніпрі на випадок масових смертей від коронавірусу

Понад 600 могил підготували в Дніпрі на випадок масових смертей від коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація