Польща скасувала обов'язковий двотижневий карантин для українських туристів: є обмеження

Польща скасувала обов'язковий двотижневий карантин для українських туристів: є обмеження

Фото: Associated Press

Обмеження скасовані лише для пасажирів літаків.

Польща відновила авіасполучення з Україною та скасувала обов'язковий двотижневий карантин для українців, які прибувають літаком

Про це повідомляється на сайті Республіки Польща.

"Від 1 липня 2020 року пасажири літаків, які прибувають з України до Польщі, звільняються від зобов'язання пройти 14-денний карантин", - йдеться у повідомленні.

Водночас в'їзд для українців все ще залишається обмеженим, зокрема, кордон можна перетнути лише у чотирьох пунктах пропуску. Це "Краківець – Корчова", "Рава-Руська – Гребенне", "Ягодин – Дорогуськ" та "Шегині-Медика". В усіх них здійснюється автомобільне сполучення, а "Шегині-Медика" - єдиний пункт пропуску, де також діє піше сполучення. 

Польські прикордонники також нагадали, що на в'їзді до Польщі щодо іноземців продовжують діяти обмеження, зокрема вимога карантину.

Як повідомлялося, 5 країн готові приймати українських відпочивальників, але деякі з них висунули свої умови. Зокрема, українці вже можуть полетіти на відпочинок до:

  • Туреччини;
  • Єгипту (але з обов’язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19);
  • Албанії;
  • Хорватії (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла);
  • Чорногорії (за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин). 

Українським туристам знову відкрили кордони

Українським туристам знову відкрили кордони

Повʼязані теми:

Наступна публікація