У Чернівцях послаблюють карантин

У Чернівцях послаблюють карантин

Фото: УНІАН

Пом'якшення діятимуть з 2 липня.

У Чернівцях ухвалили рішення про пом'якшення обмежень у роботі громадського транспорту. Так, було дозволено проїзд громадянам без спеціальних квитків з 10.00 до 22.00.

Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради.

"На період роботи транспорту в режимі спеціальних перевезень при  наявності вільних сидячих місць у Чернівцях з 2 липня дозволено з 10.00 до 22.00 проїзд іншим категоріям громадян за умов дотримання протиепідемічних заходів", - йдеться у повідомленні.

Водночас до 10:00 громадським транспортом можуть користуватися лише ті, хто їде на роботу,  пред’явивши спецпроїзний, посвідчення або довідку з місця роботи.

Проїзд у транспорті дозволено лише в захисній масці і без ознак ГРВІ, а також у кількості пасажирів рівному сидячих місць.

"У зв’язку із відновленням... регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень приміського та міжміського внутрішньообласного сполучення  вирішено  припинити довезення за кошти міського бюджету медичних працівників з районів області. Водночас медики продовжують користуватися безкоштовним проїздом у міському електротранспорті при пред’явленні спеціального проїзного", - додали у пресслужбі.

Нагадаємо, від початку пандемії у Чернівецькій області виявили 4850 випадків зараження коронавірусом. 

Уряд готується до другої хвилі епідемії коронавірусу

Уряд готується до другої хвилі епідемії коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація