Пік третьої хвилі COVID-19 ще не настав — Радуцький

Пік третьої хвилі COVID-19 ще не настав — Радуцький

Фото: "Киев Сейчас"

Нардеп вважає, що нові мутації, нові штами вірусу можуть у майбутньому провокувати нові хвилі епідемії навіть попри масову вакцинацію.

Голова Комітету ВР з питань здоров'я нації Михайло Радуцький вважає, що пік третьої хвилі коронавірусу в Україні ще не настав.

Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.

Радуцький переконаний, що не варто поспішати з послабленням карантину.

"Пік третьої хвилі у країні ще не настав, тому потрібно дуже уважно підходити до пом’якшення карантинних обмежень. Якщо зняти частину з них завчасно, то це може спровокувати новий спалах коронавірусу. Це особливо стосується західних областей, в яких традиційно активний трафік із сусідніми країнами", — сказав депутат.

Він зазначив, що епідемситуацію потрібно й надалі регулювати методами адаптивного карантину, встановлюючи ефективні обмеження, які реально виконуються і не несуть загрози зупинки економіки.

Нардеп запропонував МОЗ, місцевій владі, бізнесу спільно розглянути перспективу адаптації роботи торгівлі, закладів громадського харчування в умовах підвищеної епідеміологічної небезпеки.

"Нові мутації, нові штами вірусу можуть у майбутньому провокувати нові хвилі епідемії навіть попри масову вакцинацію. І нам треба вже сьогодні підходити до проблеми стратегічно. Будь-які значні скупчення людей — у транспорті, в ТРЦ, у розважальних закладах — це завжди певні ризики. Можливо, краще заздалегідь подумати над зміною формату, принципами їхньої роботи, ніж постійно їх зачиняти", — підсумував він.

Нагадаємо, що МОЗ оновило перелік карантинних зон: 11 регіонів "червоні" і лише один — "жовтий".

Коронавірус в Україні: зафіксували понад 8 тисяч недужих за останню добу

Коронавірус в Україні: зафіксували понад 8 тисяч недужих за останню добу

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація