Німецька компанія заявила про старт фінальних випробувань вакцини від коронавірусу

Німецька компанія заявила про старт фінальних випробувань вакцини від коронавірусу

Фото: Associated Press

Перші результати випробувань вакцини компанії CureVac можуть бути вже навесні 2021 року.

Німецька фармацевтична компанія CureVac, яка займається розробкою вакцини від коронавірусу, переходить до фінального етапу клінічних випробувань свого препарату від COVID-19. Третій етап дослідження, попередньо, триватиме до кінця березня 2021.

Про це повідомляє CNN.

Очікується, що в третьому етапі клінічних випробувань візьмуть участь участь 35 тисяч добровольців з країн Європи і Латинської Америки. Під час дослідження людям введуть дозу із 12 міліграмів препарату, інша частина добровольців отримає плацебо.

Крім того, після завершення випробувань за учасниками протягом року будуть наглядати. Передбачається, що інформація учасників випробування будуть регулярно перевірятися незалежною радою з контролю за безпекою даних.

Науковці мають простежити, наскільки це буде ефективно і безпечно. Зокрема, братимуть до уваги, як довго будуть зберігатися антитіла, і чи будуть спостерігатися випадки COVID-19 після вакцинації.

"Отримані дотепер дані про клінічну безпечність та імуногенність мають багатообіцяючий вигляд. Ми сподіваємося, що це випробування продовжить демонструвати вплив технології мРНК і нашої вакцини на запобігання COVID-19 і допомогу в перемозі над пандемією", - заявив генеральний директор компанії.

Нагадаємо, на початку листопада компанія CureVac повідомила про позитивні проміжні результати випробування вакцини від коронавірусу.

Днями Україна отримала від програми COVAX офіційне схвалення запиту на отримання вакцини від COVID-19. Тепер, додатково до запланованих закупівель вакцини за бюджетні кошти, Україна вже гарантовано отримає понад 8 млн доз вакцини безкоштовно. 

Після того, як Україна отримає вакцину від коронавірусу громадян почнуть щеплювати. Є кілька категорій населення, кого провакцинують передусім.  

Жорсткий локдаун в Німеччині, термінова вакцинація в США – чого очікувати від COVID-19 в новому році

Жорсткий локдаун в Німеччині, термінова вакцинація в США – чого очікувати від COVID-19 в новому році

Повʼязані теми:

Наступна публікація