Карантин вихідного дня: Степанов оцінив результати

Карантин вихідного дня: Степанов оцінив результати

Фото: ТСН.ua

За словами міністра охорони здоров’я, протиепідемічні заходи - це найдієвіший спосіб боротьби з пандемією.

Карантин вихідного дня, за попередніми оцінками, допоміг призупинити шалене зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Фінальну ж оцінку у МОЗ побачать наступного тижня.

Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

"Ми бачимо, щодня зростає кількість хворих. Сьогодні знову більше 16 тисяч захворівших на COVID-19. Сьогодні у нас з 00:00 вступив у дію карантин вихідного дня. Дуже важливо цих протиепідемічних заходів дотримуватись", - зазначив очільник МОЗ.

За словами Степанова, протиепідемічні заходи - це найдієвіший спосіб боротьби з пандемією.

"До якого ступеня ми дотримувались всіх карантинних заходів, у тому числі карантину вихідного дня, ми побачимо вже наступного тижня, коли проаналізуємо усі цифри, які від початку таких карантинних обмежень діяли у нашій країні. Ми побачимо, чи вдалося нам збити цю ураганну динаміку зростання кількості хворих на COVID-19. Зараз ми бачимо, що, якщо виходити з тих прогнозів, математичних моделей, які були, нам дійсно вдалось трішечки зупинити таке шалене зростання кількості інфікованих", - зазначив Степанов.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що в Україні рішення про повний локдаун до новорічних свят можуть ухвалити лише за тиждень. Саме тоді будуть помітні перші результати карантину вихідного дня. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація