Британія може скоротити карантин для мандрівників

Британія може скоротити карантин для мандрівників

Фото: Associated Press

Від 15 грудня пасажири, які прибувають до Великої Британії, зможуть здати тест на COVID-19 після п'яти днів самоізоляції.

Мандрівники, які прибувають до Великої Британії, зможуть скоротити термін обов'язкового карантину з двох тижнів до п'яти днів.

За словами глави Мінтрансу Гранта Шаппса, від 15 грудня пасажири, які прибувають до Великої Британії, зможуть здати тест на COVID-19 після п'яти днів самоізоляції. Ті, чиї тести виявляться негативними, будуть позбавлені необхідності подальшої ізоляції, інформує Інтерфакс у вівторок, 24 листопада.

Пасажирам  пропонується замовити тест перед вильотом до Великої Британії із затвердженого урядом переліку, вони також повинні будуть заповнити спеціальну форму на сайті уряду й вирушити до місця самоізоляції.

"Нова стратегія тестування дозволить нам подорожувати вільніше, бачити близьких і вести міжнародний бізнес. Надаючи людям можливість пройти тестування на п'ятий день, ми також підтримуємо туристичну індустрію, яка продовжує відновлюватися після пандемії", — заявив Шаппс.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, всього у Британії за час пандемії виявили понад 1,51 млн випадків зараження коронавірусом, понад 55 тис. осіб з COVID-19 померли.

Нагадаємо, що вимогу про обов'язковий карантин введено в країні з середини червня.

Крім того,Велика Британія готується скасувати локдаун, щоб полегшити тиск на громадян перед Різдвом.

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація