Коронавірус не такий вже й небезпечний, є безліч безсимптомних форм - лікар-інфекціоніст

Коронавірус не такий вже й небезпечний, є безліч безсимптомних форм - лікар-інфекціоніст

Фото: УНІАН

Євген Дубровський розповів, що безсимптомний пацієнт з COVID-19 безпечний.

Коронавірусна інфекція не настільки небезпечна, як це здається. Існує багато безсимптомних форм COVID-19. Про це розповів інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський, передають "Факти".

На думку лікаря, ситуація з коронавірусом не така вже й жахлива. "Я працюю у базовій столичній лікарні і бачу, що коронавірус не такий небезпечний, як його іноді уявляють. Є безліч безсимптомних форм, які люди переносять легко, навіть не знаючи про це", - каже Євген Дубровський.

За його словами, такі люди не заразні. "Так вважають багато дослідників. Можливо, людина з безсимптомним перебігом небезпечна тільки при близькому контакті - користуванні загальним посудом, поцілунках. А взагалі коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом. Тому не можна маніпулювати людськими емоціями, наганяючи страх, адже люди бояться невідомого", - зауважив лікар.

Нагадаємо, раніше лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, як не інфікуватися коронавірусом, а у разі хвороби легко її здолати

Повʼязані теми:

Наступна публікація