Зростає кількість хворих із ускладненнями, ліжка заповнені на понад 50%: що відомо про коронавірус у Київській області

Зростає кількість хворих із ускладненнями, ліжка заповнені на понад 50%: що відомо про коронавірус у Київській області

Фото: Associated Press

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції щодня погіршується.

У Київській області завантаженість інфекційних ліжок складає 52,5%. Зростає кількість хворих на COVID-19 із ускладненнями. Також збільшується кількість госпіталізованих жителів, які вже мають підтверджений діагноз COVID-19 або ще очікують результатів ПЛР-тестування.

Про це у четвер, 8 жовтня, повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олександр Світлий, передає пресслужба відомства.

"Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції щодня погіршується. Показники захворюваності стрімко зростають. На жаль, як і показники смертності. Маємо жорстко дотримуватися протиепідемічних правил. Вони не змінились. Як і раніше, йдеться про дотримання соціальної дистанції, використання захисних засобів і антисептиків. Кожному з нас потрібно бути відповідальними перед собою, рідними та суспільством", – сказав він.

За словами Світлого, аналогічно збільшилася і кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги до хворих. Минулої доби медики прийняли 117 викликів. Раніше цей показник складав близько 60. З 62 жителів до лікарень потрапили 33.

Із пацієнтами працюють 54 команди медиків. Кожна з них охоплює близько 34 пацієнтів. Наразі госпітальні бази укладають договори з НСЗУ на роботу ще 11 команд.

За даними Світлого, в медичних закладах на кисневій підтримці перебувають 524 хворих із коронавірусом. Із них – 15 на штучній вентиляції легень.

Читайте також:

Життя після коронавірусу: що робити тим, хто перехворів на COVID-19

Життя після коронавірусу: що робити тим, хто перехворів на COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1038
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація