Знають всіх поіменно: під Запоріжжям складають списки хворих на коронавірус і передають їх "куди треба"

Знають всіх поіменно: під Запоріжжям складають списки хворих на коронавірус і передають їх "куди треба"

Фото: Associated Press

Правоохоронці стежать аби ті, хто перебуває у списках хворих, дотримувалися режиму самоізоляції.

У селищі Кирилівка Запорізької області з хворими на коронавірус не церемоняться — їх записують у списки. Дані передають до поліції, а вже правоохоронці стежать, щоб люди зі списку не ходили вулицями міста і не поширювали вірус.

Про це повідомляється на сайті Кирилівської селищної ради.

На сьогодні у населеному пункті зафіксовано 12 хворих на коронавірус. Один з них перебуває у важкому стані у реанімації, ще один — у стаціонарі, а решта лікуються вдома, або ж хворіють безсимптомно і перебувають на самоізоляції.

У селищі свої методи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції: усіх хворих на коронавірус до повного одужання у Кирилівці тримають на "особливому" контролі. Їх вносять до спеціального списку, який потім передають правоохоронцям.

"Керівництво КНП "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" нагадує, що список із прізвіщами захворілих на коронавірус жителів громади регулярно надається співробітникам Кирилівського відділення поліції для контроля за дотриманням режиму самоізоляції", — йдеться в попереджувальному повідомленні на сайті селищної ради.

Нагадаємо, що в Україні інфікованих коронавірусом більше, ніж в офіційній статистиці. Не враховуються безсимптомні хворі на COVID-19 і ті, хто отримав псевдонегативний тест. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація