Робота під час карантину: рекрутери порадили, як стати помітним для роботодавців

Дата публікації
Перегляди
757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Робота під час карантину: рекрутери порадили, як стати помітним для роботодавців

Фото: pixabay.com

Час перезавантажити кар'єру.

За даними українського прем'єра Дениса Шмигаля, двісті тисяч українців за час карантину отримали статус безробітного.

Очільник уряду пророкує, що до кінця року без роботи залишиться щодесятий працездатний українець. Водночас рекрутери заявляють, що саме зараз - час перезавантажити кар'єру: варто переглядати вакансії та розсилати резюме, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Для оптимістів карантин - це можливість перезавантажити життя, а також знайти кращу роботу. Рекрутери кажуть, що правильне резюме має бути написаним на одній сторінці, адже роботодавець витрачає в середньому одну хвилину на перегляд.

Молодим спеціалістам радять детальніше описувати свою освіту, а досвідченому працівникові - досвід роботи.

Якщо вирішуєте додавати світлину, то пам'ятайте, що фото повинно бути виконаним у діловому стилі, а знімок, знятий під час застілля чи відпочинку - не підійде. Окрім того, обов'язково має бути видно обличчя: жодних деталей чи інших людей. Якщо немає професійного знімку, можна сфотографуватися телефоном на білому тлі. 

Розмістити фотографію потрібно так, щоб її було видно у першу чергу: у правому верхньому кутку. Зліва ж мають бути контактні дані та посилання на соціальні мережі, адже рекрутерам буде цікаво дізнатися про вас більше.

Як стати помітним для роботодавців: поради від рекрутерів

Як стати помітним для роботодавців: поради від рекрутерів

"Досвід роботи" - це найцікавіша графа для роботодавця та найскладніша у написанні для вас. Рекрутери кажуть, що не варто копіювати посадову інструкцію - потрібно перевести свій досвід роботи у цифри. Наприклад, для творчих професій це може бути кількість світлин та годин, витрачених на їхню обробку. Менеджери з продажу можуть вказати свої максимальні суми виручки від угод.

Графу "Освіта" можна заповнити наприкінці, якщо ви претендуєте на посаду, яка не пов’язана з тим, чому ви вчилися в університеті. 

У "Навичках", окрім переліку, варто описати ще й ситуації, в яких ваші "комунікабельність", "стресостійкість" чи "креативність" проявилися. Так ви зможете зацікавити роботодавця.

Також під час написання онлайн-резюме варто звернути увагу на шрифт. Рекрутери радять користуватися Verdana, Arial чи Helvetica.

Окрім того, під час карантину, не забудьте вказати, чи готові ви працювати віддалено. Рекрутери кажуть, що скоро бажаною стане також інформація про те, чи перехворіли ви коронавірусом. 

Американські експерти, без жартів, передбачають, що саме люди з набутим імунітетом першими вийдуть з карантину, аби відновлювати економіку.

Кореспондентка ТСН Марія Шевченко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація