Жителі Миколаєва зібрали 17 тис. грн штрафу, який виставили водію автобуса за порушення карантину

Жителі Миколаєва зібрали 17 тис. грн штрафу, який виставили водію автобуса за порушення карантину

Фото: Associated Press

Два місяці тому автобус зупинили патрульні і склали на водія протокол, бо попри карантинні обмеження віз багато людей.

У Миколаєві кермувальника маршрутки оштрафували на 17 тисяч 439 гривень за порушення карантину - у його салоні було 10 зайвих пасажирів. Дізнавшись про це,  люди оголосили у мікрорайоні збір коштів. Водієві принесли вже оплачені чеки.

Про це йдеться 19 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Водій автобуса 54 маршруту Сергій Димитров працює вже 15 років. Він знає майже всіх пасажирів. Два місяці тому цей автобус зупинили патрульні і склали на водія протокол, бо попри карантинні обмеження віз багато людей. Сергій каже, що мав проїхати повз чергову зупинку, бо усі місця були зайняті. Але йшов дощ, а там стояли батьки з дітьми.

"Я порушив, звичайно. Просто мені стало шкода людей. Особливо дітей, які стояли. І тих людей, які так само працюють, як і я, і їм теж треба на роботу. Я їх забрав, і тут за мною одразу поліція", - розповів водій.

Справа дійшла до суду і водія оштрафували. Він розказав про це у Інтернет-групі мікрорайону Матвіївка.

За словами Сергія, таку суму штрафу він не назбирав би й за рік, тож мусить брати кредит. Жителі вирішили допомогти. Давали, хто скільки міг, — від 20 до 500 гривень. І вже за 5 днів адміністраторка відзвітувала про сплачений штраф. Вистачило навіть на судовий збір.

"Ми не підтримуємо те, що водій порушив закон. Але ми є заручниками ситуації. Так як в Матвіївці катастрофічно бракує транспорту", - каже адміністраторка Інтернет-групи Катерина Ангелова.

Матвіївка — віддалений район Миколаєва. І весь час, кажуть люди, тут проблеми з транспортом. А у карантин стало ще гірше.

Чому штраф миколаївського водія за порушення карантину сплатили містяни

Чому штраф миколаївського водія за порушення карантину сплатили містяни

У міськраді кажуть, що мають закупити додаткові автобуси. І радять потерпіти.

Вчинком жителів Матвіївки вражені і чиновники, і правоохоронці. Патрульні кажуть, теж їздять на роботу громадським транспортом, але обмеження однакові для всіх. Як повідомив старший інспектор пресслужби управління Патрульної поліції Миколаївської області Віктор Кірєєв, від початку карантину патрульними складено 600 протоколів на водіїв-перевізників.

Тепер Сергій, каже, що ані він, ані пасажири не порушують. Бо якщо попадуться вдруге, то штраф буде вже 34 тисячі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація