Жертви антивакцинальної кампанії: у США від коронавірусу померла мама немовляти

Жертви антивакцинальної кампанії: у США від коронавірусу померла мама немовляти

Фото: Associated Press

Подружжя не було вакциновано від COVID-19.

У США за кілька тижнів після пологів померла дівчина, яка боялася робити вакцинацію проти коронавірусу. За словами чоловіка загиблої, молода мати потрапила під антивакцинальну кампанію.

Про це пише CNN.

Коронавірусну інфекцію 22-річна дівчина підхопила наприкінці літа. Тоді вона була на сьомому місяці вагітності. Вакцинуватись вона відмовилася, бо нібито боялася наслідків після введення препарату.

25 серпня, коли дівчина вже була у лікарні, її стан погіршився. Тому медики вирішили екстрено проводити кесарів розтин. У результаті маленька Кармен народилася майже на два місяці раніше. У цей час її мати перебувала на апараті життєзабезпечення.

“Я знав, що тієї ночі щось було не так. Я відчував це у своїх грудях. Мені здавалося, що Емілі була далі від мене. У глибині душі я відчував, що вона була надто далеко”, — казав її чоловік Ерік Робінсон.

Згодом дівчина померла від коронавірусної інфекції.

Подружжя не було вакциновано від COVID-19, тому що потрапило під дезінформацію. Вони вважали, що препарат викликає проблеми у вагітних жінок і згубно позначається на дітей.

Тепер Робінсон хоче пройти вакцинацію та допомогти іншим людям отримати дозу препарату.

“Це найсильніший біль, який будь-хто відчував у своєму житті Сидячи біля своєї мертвої дружини, тримаючи її за руку і дивлячись, як колір залишає її обличчя. Зробіть щеплення. Це дуже серйозно. Вона все ще була б тут, якби ми ставилися до вакцинації серйозно”, - наголосив Ерік Робінсон.

Читайте також:

Коронавірус в Україні: в лікарнях Донецької області понад 3 тисячі людей

Коронавірус в Україні: в лікарнях Донецької області понад 3 тисячі людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація