Зеленський доручив МОЗ захистити лікарів, яких змушують приховувати зараження коронавірусом

Зеленський доручив МОЗ захистити лікарів, яких змушують приховувати зараження коронавірусом

Фото: Офіс президента України

На нараді обговорили зокрема початок навчального року і збільшення кількості заражень серед дітей.

Після того, як президенту Володимиру Зеленському повідомили, що керівництво низки медзакладів змушує персонал приховувати своє інфікування COVID-19 на роботі через загрозу адмінпокарання для лікарень, він наказав МОЗ розібратися з цим. 

Зеленський дізнався, що лікарі вимушено приховують своє зараження коронавірусом, і доручив захистити їх

Про це йдеться на сайті президента. 

"Це небезпечна й неприпустима ситуація. Міністерство охорони здоров’я має невідкладно вжити заходів і захистити лікарів, яких керівництво лікарень змушує брехати та приховувати зараження коронавірусом", – наголосив Зеленський. 

На селекторній нараді також обговорювалося  забезпечення школярів засобами індивідуального захисту. Прем'єр Денис Шмигаль запевнив, що заклади повністю забезпечені всім необхідним для захисту проти коронавірусу.

Він також доповів, що за 2 вересня в Україні зафіксовано 149 випадків захворювання дітей, хоча зазвичай улітку ця цифра становила близько 100 осіб. Однак, за словами Шмигаля, таке підвищення не є показовим щодо впливу початку навчання на поширення COVID-19. Кабмін проведе відповідний аудит протягом перших двох тижнів занять, щоб зрозуміти, наскільки безпечним є навчання у школах.

Нагадаємо, у четвер, 3 вересня, в Україні зафіксували 2 430 нових випадків COVID-19 та антирекорд смертей - за добу від коронавірусу померло 54 людини. Найбільша кількість випадків зареєстрована у Харківській області - 301.

Через коронавірус в Україні закривають школи на карантин

Через коронавірус в Україні закривають школи на карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація