Заступниця Степанова розповіла, в яких областях погіршується ситуація з коронавірусом

Заступниця Степанова розповіла, в яких областях погіршується ситуація з коронавірусом

Фото: УНІАН

"Найсумнішою є ситуація в Чернівецькій області, Франківській області.

В Україні сьогодні новий антирекорд по кількості нових хворих на коронавірус. Через збільшення числа хворих - наповнюються лікарні. Заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак розповіла, чи вистачає ліжок, обладнання, лікарів зараз в Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Є показники посилення карантину на територіях, що не більше 50% стаціонарів задіяні. Станом на сьогодні ми маємо достатньо вільних потужностей, в тому числі відділень інтенсивної терапії. Моніторимо і втручаємося в ситуацію, якщо є потреба", – сказала Микичак.

Вона також зауважила, що в деяких областях зберігається погана ситуація з подоланням пандемії коронавірусу.

Заступниця міністра охорони здоров’я розповіла, як вливає тепла погода на коронавірус

Заступниця міністра охорони здоров’я розповіла, як вливає тепла погода на коронавірус

"Найсумнішою є ситуація в Чернівецькій області, Франківській області. Сьогодні після певного послаблення карантину, є погіршення ситуації в Рівненській області, Житомирській області. В Львівській області колеги відпрацьовують маршрути - є десь певні збої – це знову ж таки, викликає тривогу. Тому що якщо визначені лікарні, то треба чітко дотримуватися сортування пацієнтів", – зауважила вона.

Водночас Микичак заявила, що ситуація з коронавірусом під повним контролем МОЗ. Проте вони постійно мають на увазі, що може бути погіршення.

Раніше повідомлялося, що в Україні 11 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 29 070. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на майже 700 випадків і це новий антирекорд.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація