Застрягли в грі "Убий крота": у Південній Кореї розповіли про ситуацію з коронавірусом

Застрягли в грі "Убий крота": у Південній Кореї розповіли про ситуацію з коронавірусом

Фото: Associated Press

23 нові випадки зафіксували в густонаселеному районі Сеула.

У п'ятницю, 10 липня, у Південній Кореї наявність коронавірусної інфекції COVID-19 підтвердили в іще 45 людей. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що 23 нові випадки зафіксували в густонаселеному районі Сеула, який з кінця травня вважають новим епіцентром поширення інфекції. Також нові випадки зараження виявили в інших великих містах, таких як Кванджу та Теджон.

Органи охорони здоров'я кажуть, що вони застрягли у важкій грі "Убий крота", коли нові кластери, пов'язані із COVID-19, виникають з різних місць, зокрема церков, ресторанів, нічних клубів та офісних будівель, оскільки люде все активніше виходять на вулицю.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 13 338 людей. 288 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад десять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Перший спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджувала, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо - читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація