Зараження коронавірусом у Китаї: більшість нових випадків виявили у провінції, де знову діє карантин

Зараження коронавірусом у Китаї: більшість нових випадків виявили у провінції, де знову діє карантин

Фото: Associated Press

Четверо людей заразилися у провінції Цзілінь, де ввели жорсткий карантин.

У середу, 20 травня, материковий Китай повідомив про п'ять нових випадків активної форми COVID-19

Про це повідомляє CNN із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Один з інфікованих нещодавно прибув з-за кордону, тоді як ще четверо заразилися у провінції Цзілінь, де знову ввели жорсткий карантин через побоювання повторного спалаху коронавірусу. Місцева влада переконана, що нові випадки завезли з Росії. 

Також впродовж доби в країні виявили ще три безсимптомні випадки коронавірусу. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 87 пацієнтів з активною формою COVID-19, тоді як ще 368 людей із новою коронавірусною інфекцією, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

Нових смертей від ускладнень нової недуги впродовж доби в КНР не зафіксували.

Як повідомлялося, Китай планує відновити навчання для більшості учнів 1 червня, тоді як інші зможуть повернутися до школи пізніше, залежно від умов. А от коли відкриються університети - наразі невідомо.

Нагадаємо, що у минулі вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. 

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіла 82 965 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація