"Запозичити інтелект та освіту": науковець порадив Ляшку запросити на роботу в МОЗ медиків з Ізраїлю

"Запозичити інтелект та освіту": науковець порадив Ляшку запросити на роботу в МОЗ медиків з Ізраїлю

Фото: Associated Press

Віктор Досенко вважає, що в Україні є проблема із медичною освітою.

В Україні заступниками міністра охорони здоров'я Віктор Ляшка потрібно призначити медиків з Ізраїлю. Це допоможе ефективніше боротись із пандемією коронавірусу.

Про це у коментарі Оbozrevatel сказав завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О.Богомольця НАНУ, доктор медичних наук Віктор Досенко.

За словами науковця, такі призначення дозволять українцям запозичити інтелект та знання в їхніх колег з Ізраїлю. Також це допоможе зменшити кількість смертей від COVID-19 в Україні. 

"Я б дуже радив пану Ляшку запросити на роботу заступниками фахівців з Ізраїлю", - сказав науковець. 

Віктор Досенко наголосив, що пандемія показала, що в Україні дуже мало фахових медиків, які здатні якісно робити свою роботу. На його думку, тут проблема полягає в українській медичній освіті, яка "тільки видає папірці". 

"Кваліфікація українських та ізраїльських медиків, на жаль, не порівняна. І тому і рішення, і результати боротьби з COVID-19 в Ізраїлі значно кращі. Їх краще вчили, їх чесно відбирали на роботу лікарем. Вони дійсно отримали справжні дипломи світового рівня", – сказав Досенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація