У разі появи перших симптомів коронавірусної хвороби треба одразу робити ПЛР-тест, кажуть лікарі.
У протоколах МОЗ щодо лікування COVID-19 за перших симптомів не вистачає препаратів.
Про це повідомив завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету ім. Богомольця Володимир Широбоков, пише УНН.
“На жаль, в протоколі не вистачає препаратів, які допомагають у лікуванні коронавірусної інфекції при появі перших симптомів. Думаю, що якби такі препарати були включені у протокол, то це б стало основним порятунком проти COVID-19”, — акцентував Володимир Широбоков.
Він також додав, що за появи перших симптомів коронавірусної хвороби треба одразу робити ПЛР-тест та починати лікування.
Нагадаємо, що гендиректор фармацевтичної компанії Pfizer Альберт Бурла вважає, що нам, найімовірніше, доведеться робити щорічні щеплення від COVID-19 протягом багатьох років.
Читайте також:
- В Україні за листопад зробили рекордну кількість щеплень.
- "Токсична суміш": у ВООЗ назвали "рецепт" поширення нових штамів COVID-19.
- У Росії найвища смертність від часів Другої світової війни: у чому причина.