Закривають дитсадки та зупиняють міжобласне сполучення: на Закарпатті посилили карантин

Закривають дитсадки та зупиняють міжобласне сполучення: на Закарпатті посилили карантин

Водночас деякі послаблення карантину у Закарпатській області діятимуть і далі.

Через збільшення кількості хворих на новий коронавірус COVID-19 у Закарпатській області вирішили посилити карантинні обмеження. Зокрема, під забороною міжобласне пасажирське сполучення.

Про це повідомив у Facebook голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

"Останніми днями в області фіксують антирекорди виявлених хворих на COVID-19. Кількість нових випадків СОVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення становить 32.07, при заявленому показнику, який необхідний для послаблення карантину, не більше 12 осіб на 100 тисяч населення", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до покращення епідситуації на Закарпатті вирішила заборонити:

 • проведення масових культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь понад 20 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів держвлади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;
 • організацію та проведення весіль за участю понад десяти осіб;
 • проведення поминок та поховань померлих за участю понад 10 осіб у приміщеннях та 20 осіб на відкритому повітрі;
 • роботу спортивних залів, фітнес-центрів, тренажерних залів та проведення спортивних заходів на стадіонах із кількістю учасників понад 20 осіб;
 • роботу закладів дошкільної освіти;
 • роботу басейнів, спа-зон та розважальних закладів;
 • роботу ресторанів, кафе, інших закладів харчування у закритих приміщеннях;
 • міжобласні регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Також на Закарпатті відновлять роботу контрольно-пропускного пункту на Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ-Чоп) із проведенням температурного скринінгу тих, хто в’їжджає на територію області.

Разом з цим, у Закарпатській області не припинятимуть:

 • діяльність готелів (крім функціонування в готелях ресторанів, басейнів, спа-зон);
 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені, за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
 • перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
 • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.

Разом з цим, на Закарпатті забезпечать перевірки щодо дотримання карантину суб’єктами господарювання.

Особливу увагу комісія радить звернути на дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та дезінфекції у закладах харчування, спортзалах, громадському транспорті та на ринках.

Нагадаємо, за даними МОЗ, до пом'якшення карантину станом на 18 червня не готові Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області. 

Станом на 18 червня в Україні 34 063 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 966 летальних, 
15 447 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 829 нових випадків. 

З початку пандемії у Закарпатській області зафіксовано 1882 випадки зараження коронавірусом.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація