"Закликав берегтися, а сам не вберігся": мер Тернополя захворів на COVID-19

"Закликав берегтися, а сам не вберігся": мер Тернополя захворів на COVID-19

Скріншот з відео

Сергій Надал розповів, як почувається.

Міський голова Тернополя Сергій Надал інфікувався коронавірусом. Зараз мер міста на самоізоляції.

Про це він повідомив на сьогодні, 1 вересня, на своїй сторінці у Facebook.

"Мушу вам розповісти неприємну новину. Отримав результати тесту на COVID-19. Тест підтвердив цю хворобу", - повідомив Сергій Надал.

Міський голова також розповів про своє самопочуття.

"Відчуваю деякі симптоми, зокрема - неприємний біль в горлі. Якби не тест, в іншій ситуації навіть би не звернув на це увагу. Загальний стан нормальний. Перебуваю у постійному контакті зі спеціалістами, повідомив свого сімейного лікаря. Переходжу на самоізоляцію і режим роботи з дому. Потреби в госпіталізації немає", - зазначив він.

За його словами, жоден його заступник, а також підлеглі не інфікувалися коронавірусом.

"У зв’язку зі специфікою роботи я регулярно здаю тест протягом останніх п’яти місяців. Також мої заступники, інші члени команди. Ми маємо спеціальний режим роботи у зв’язку з необхідністю щодня спілкуватись з великою кількістю людей. Добре, що на даний час крім мене жодний із заступників, керівників комунальних установ і управлінь ради не виявився інфікованим. Погано, що закликав берегтися, а сам не вберігся", - розповів міський голова.

Сергій Надал зазначив, що працюватиме з дому дистанційно.

"Протягом найближчих двох тижнів планую працювати з дому у режимі жорсткої самоізоляції. Мобільний зв’язок і інтернет, на щастя, дозволяють бути в курсі всіх справ і дистанційно бути в контакті з моєю командою. Це випробування для мене, для них, для моєї родини. Вірю, що ми це подолаємо і разом станемо сильнішими. Планую регулярно тримати усіх вас в курсі ситуації",- підсумував Сергій Надал.

Нагадаємо, ситуація із захвоpюванням на COVID-19 у Тернопільській області залишаєтьcя cкладною. В облдержадміністрації заявили, що лікарні Тернопільщини - заповнені, а медики - виснажені.

Повʼязані теми:

Наступна публікація