"Захворіли на COVID-19 четверо, для статистики — один": депутат від "Слуги народу" розповів, як перехворів на коронавірус

"Захворіли на COVID-19 четверо, для статистики — один": депутат від "Слуги народу" розповів, як перехворів на коронавірус

Фото: pixabay.com

Богдан Яременко розповів, що з чотирьох членів його родини, які перехворіли на COVID-19, тест здав лише він.

Депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко розповів, що з чотирьох членів його родини, які перехворіли на COVID-19, тест здав лише він. Яременко уточнив, що навіть не думав, що у нього коронавірус, а здав тест лише через необхідність оформлення лікарняного.

Про це він написав у Facebook.

"Про "коронавірусну" статистику. На прикладі нашої сім’ї. Я захворів перший. І через погане самопочуття (був переконаний, що це не "корона"), і через необхідність оформлення лікарняного для працедавця, звернувся до лікаря і зробив тест, який виявився позитивним", — написав депутат.

Він розповів, що вже за добу стало зрозуміло, що хворий син. Ще через кілька днів, що хвора дружина. І вже за тиждень чи днів 10, що хворіє тесть.

"Так ось, лікарі сказали, що через мій підтверджений діагноз і очевидні симптоми моїх домашніх жодного сенсу здавати їм аналізи на COVID-19 немає, бо сумнівів у причині хвороби теж немає", — зазначив він.

Після одужання, щоб гарантувати, що нардеп не становитиме загрози для оточення, він здав ще один тест. Щоб отримати довідку для школи, здав тест і син Яременка. Обидва тести були негативними.

"Таким чином, захворювань на COVID-19 чотири, але для статистики — один позитивний тест і два негативних", — підсумував депутат.

 

Про ковідну статистику На прикладі нашої сім’ї Я захворів перший. І через погане самопочуття (був переконаний, що це...

Опубліковано Богданом Яременком Вівторок, 15 грудня 2020 р.

 

Нагадаємо, лікарка-епідеміологиня Катерина Сояк пояснила, чи можуть помилятися тести на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація