Захищений лікар — захищені ми: в Тернопільській області волонтери шиють медикам костюми

Захищений лікар — захищені ми: в Тернопільській області волонтери шиють медикам костюми

Фото: pixabay.com

Великий швацький цех переобладнали тільки під пошиття одноразових захисних костюмів.

На Тернопільщині люди самоорганізувалися, щоб врятувати медиків від інфікування коронавірусом. Великий швацький цех переобладнали тільки під пошиття одноразових захисних костюмів. Гроші почали збирати волонтери, знайшли благодійників, які віддавали мільйони гривень заради безпеки медиків. Уже пошили чотири тисячі костюмів, йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

Тернопільщина бореться з коронавірусом. В розпал цієї битви головний лікар однієї з районних лікарень розповів правду про захисні костюми для медиків: ніхто, крім волонтерів та місцевої влади, їх не постачає.

Швацький цех у Тернополі терміново перепрофілювали під пошиття одноразових захисних костюмів. Волонтери почали шукати гроші на спеціальну тканину для медичних костюмів. 

У Тернопільській області швацький цех переобладнали тільки під пошиття захисних костюмів для медиків

У Тернопільській області швацький цех переобладнали тільки під пошиття захисних костюмів для медиків

"Якщо буде захищений лікар, то будемо захищені і ми", — кажуть волонтери.

Кравчині шили по вісім сотень костюмів на день, працюючи безперервно. Щодня волонтери та швачки привозили медикам захисні костюми. Лише на добу таких потрібно тридцять.

"Якість дуже гарна. Ми на початку мали багаторазові костюми, але в багаторазових реально працювати неможливо, адже медсестра і лікар постійно рухаються, люди постійно пітніють, окуляри пітніли", — каже директорка Козівського центру первинної медико-санітарної допомоги Козівського району Зоряна Пончко.

До кінця місяця кравчині мають пошити ще шість тисяч одноразових медичних костюмів.

Кореспондентка ТСН Світлана, Павук

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація