Загроза коронавірусу та кулі окупантів: мешканці Луганщини розповіли про життя біля передової в умовах карантину

Дата публікації
Перегляди
791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загроза коронавірусу та кулі окупантів: мешканці Луганщини розповіли про життя біля передової в умовах карантину

Бойовики й далі гатять по українським позиціям.

Від 6 квітня усім пенсіонерам заборонено виходити з дому через посилення карантинних правил у зв'язку з пандемією нового коронавірусу COVID-19. Люди старші 60 років увійшли до списку тих, хто має бути на самоізоляції. Відтепер усі пенсіонери Хутора Вільний, а вони більшість серед тамтешнього населення, перебувається в облозі, про це у сюжеті ТСН.19:30.

65-річний Микола Григорович колишній гірник. Він усе життя пропрацював на шахті "Родіна", з якої нині ворог обстрілює українські позиції й околиці села. Переїздити чоловік навідріз відмовився ще у найтяжчі дні війни.

А нині через посилення карантинних заходів, він як і решта людей похилого віку, опинився заблокованим: з одного - війна, з іншого - пости поліції.

"Погано, що нас не випускають. Всі, кому за 60 років: "Все, сиди вдома!". А хто, кому, що принесе?.. Я не знаю", - нарікає чоловік.

Пенсіонери Хутора Вільний удень ховаються від вірусу, а увечері - від куль

Пенсіонери Хутора Вільний удень ховаються від вірусу, а увечері - від куль

До умов війни дід Микола вже звик, каже, що під вечір щільно зачиняє ворота на подвір'ї і з двору нікуди ні ногою. Тепер додалася нова проблема: щоб дійти до банкомата і зняти пенсію, потрібно пройти кілька кілометрів. Що для його категорії наразі заборонено. Усюди пости поліції, які стежать за дотриманням правил.

"А як по пенсії треба буде їхати в банкомат? Ну як? Я не знаю", - зазначає пан Микола.

По інший бік українські вояки не зводять очей з ворога. Про кожен рух на тому боці солдати знають і зупиняють наближення до своїх позицій.

Боєць із позивним "Абдула" воює від 2015 року. Військовий розповідає, що хоч великого калібру нині стало менше, кулі і гранати розриваються регулярно. Він каже, що за ці роки з боку окупантів побільшало спеціалістів. Якщо і стріляють, то точніше. Це стосується, зокрема, і ворожих снайперів.

"Точно гатять, тут працюють групи снайперів дві пари. Вони стріляють по "бойнічкам", де вони їх виявляють і намагаються по ним бити", - розповідає військовий ЗСУ.

Руслан Ярмолюк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Бій у Луганській області
Дата публікації
Перегляди
791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація