Джордж Флойд хворів на коронавірус

Джордж Флойд хворів на коронавірус

Хвороба проходила у легкій формі.

Джордж Флойд, який загинув під час затримання у Міннеаполісі, хворів на новий тип коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє The Guardian із посиланням на повний звіт про розтин від судмедекспертів округу Ганнепін штату Міннесота.

Зазначається, що хвороба проходила у легкій формі, без симптомів, а тому не могла сприяти смерті чоловіка. У звіті також констатували, що Флойд "отримав першочергову медичну допомогу на місці, а згодом й у Медичному центрі округу Ганнепін, однак, реанімувати його не вдалося".

Нагадаємо, що за результатами незалежного розтину, який замовила сім'я Флойда, чоловік помер від асфіксії, викликаної тиском на шию та спину, хоча, за версією судмедекспертів, однією із причин смерті були проблеми зі здоров'ям. 

Так, в результатах розтину зазначили, що чоловік нібито мав ішемічну та гіпертонічну хвороби серця, інтоксикацію опіоїдним анальгетиком фентанілом, а ще - вживав напередодні метамфетамін. Водночас патологоанатом Майкл Баден, який проводив незалежну аутопсію на замовлення родичів померлого, під час судового засідання заявив, що у Флойда "не було проблем зі здоров'ям, які могли б сприяти його смерті". 

Як повідомлялося, ще трьом колишнім офіцерам, котрі причетні до смертельного затримання афроамериканця Джорджа Флойда, висунули звинувачення. Зокрема, екскопів Ту Тао, Томаса Лейна та Дж. Олександра Куенга нині підозрюють у пособництві та підбурюванні до вбивства. 

Окрім того, колишнього офіцера Дерека Шовіна, який коліном тиснув Флойду на шию, тепер судитимуть за підозрою у вбивстві другого ступеня. 

Протести у США: міністр оборони не підтримує придушення протестів силами армії

Протести у США: міністр оборони не підтримує придушення протестів силами армії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація