Забули про карантин: мешканці України на повну зажили передкоронавірусним життям

Забули про карантин: мешканці України на повну зажили передкоронавірусним життям

ТСН побувала у зонах відпочинку великих міст і заходів безпеки побачила мало.

Антирекорд за антирекордом та небезпека не вилетіти за кордон цього літа - таке прогнозують для українців інфекціоністи. За три останні дні більше двох із половиною тисяч нових хворих на коронавірус і  мільйони порушників норм адаптивного карантину. Країна зажила передкоронавірусним життям уже на повну. Одеса, Львів та столиця - на вулицях  майже не видно масок, так само й дистанції між людьми. Тепер ті, хто носить у натовпі маску, подекуди навіть викликають агресію та роздратування, йдеться у ТСН.19:30.

Одеса  визивно ігнорує коронавірус. Про це навіть не треба питати в перехожих - усе зрозуміло без слів. Тут щільно на вулицях, на літніх майданчиках ресторанів. Усі - без масок, дистанцію не тримають і насолоджуються життям.  Без масок тут навіть пускають до магазинів. Люди кажуть, що у коронавірус не вірять, або ж просто його не бояться.

Одеса

Важко під’їхати до лісових озер на краю Києва. Паркінг серед дерев і заповнені береги. Тут ніби також не чули про необхідну дистанцію. Дотримуватись її змушує лише раптова злива і то ненадовго. Поруч і наливають, і продають їжу. Продавці – без масок. Камера і зауваження їх дратують. 

Знімають маски, ледь виходять із метро, на столичному Гідропарку.  Без масок чи з маскою на підборідді тут і  продавці. Коло яток із їжею – ажіотаж. Тут  зізнаються відкрито - вже й руки не дезінфікують.

Київ

У Львові відпочивають теж без дистанції. Маска  - зав’язана на руці. У когось на обличчі, видно ніс.  Кажуть, втомилися сидіти по домах. Майже всі столики на терасах зайняті. Без масок кавують тут і лікарі.

Якщо так триватиме далі - будемо мати ще гіршу статистику, кажуть інфекціоністи. Вони зазначають - по Україні багато де вже бракує місць у лікарнях, там стрімко більшає тяжких хворих. Угамовувати ж людей, кажуть,  має поліція і місцева влада. На людську свідомість уже не сподіваються.

Львів

"Вірус передається при тісному контакті. Я б не так був прискіпливий, що люди перебувають на вулиці, як до того, що люди перебувають в контакті з іншими людьми. Питання іміджу країни і питання наших поїздок за кордон - якщо кількість випадків в Україні буде зростати, то, скоріше за все, Україні не будуть раді в зоні Шенгену, в інших країнах", - каже інфекціоніст.

Нагадаємо, ВООЗ заявила про прискорення темпів коронавірусу – швидкість заражень зростає, а багато людей ще не зіткнулися з недугою.

Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація