Забрав більше, ніж війна у В'єтнамі: США планують тестувати на коронавірус до п'яти мільйонів американців на день

Забрав більше, ніж війна у В'єтнамі: США планують тестувати на коронавірус до п'яти мільйонів американців на день

Фото: Associated Press

Загалом від початку спалаху США провели 5,7 млн тестів на COVID-19.

У вівторок, 28 квітня, у США смертність від нового типу коронавірусу COVID-19 перевищила кількість жертв війни у В'єтнамі. 

Так, під час бойових дій країна втратила 58 220 своїх військових, тоді як нова недуга в Сполучених Штатах забрала вже 58 365 життів. Про це повідомляє CNBC.

А тим часом президент США Дональд Трамп заявив, що "дуже скоро" країна зможе щодня проводити до п'яти мільйонів тестів на наявність COVID-19. Він також додав, що у Сполучених Штатах "дуже добре працюють з тестуванням".

Водночас, повідомляється, що "рекорд" із кількості тестувань країна зафіксувала у квітні, коли за добу перевірила на новий тип коронавірусу 314 182 людей.

Загалом від початку спалаху США провели всього 5,7 млн тестів на COVID-19. Нагадаємо, що у вівторок США перетнули позначку в мільйон інфікованих коронавірусом.

Понад три мільйони заражених вірусом: США залишається світовим осередком пандемії

Понад три мільйони заражених вірусом: США залишається світовим осередком пандемії

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація