Заборгували 800 тисяч: медики обласного лабцентру у Житомирі досі не отримують "коронавірусні" доплати

Дата публікації
Перегляди
839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заборгували 800 тисяч: медики обласного лабцентру у Житомирі досі не отримують "коронавірусні" доплати

Фото: Associated Press

Колектив переконаний, що таке зволікання міністерства пов'язане з посадою керівника лабораторного центру і головного санлікаря області.

У Житомирському лабораторному центрі щодня роблять понад тисячу тестів на коронавірус. Медики працюють понаднормово, а доплат за свою працю не отримують. Хоч із вересня мали б мати вищу зарплатню. Обіцяні на це урядом гроші на рахунки надійшли, але людям їх не виплачують.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Працівники лабораторного центру скаржаться, що на роботі від ранку до ночі, сім'ї їх не бачать, а обсяги роботи невпинно ростуть. Сюди привозять матеріали з усієї області. Отримують за це лікарі-епідеміологи в середньому від 4 до 6 тисяч гривень, а мали б більше. Уряд від 1 вересня встановив доплати: молодшому медперсоналу - від 1250 грн, лікарям – від 3,5 тисяч грн.

У бухгалтерії лабораторного центру кажуть, що заборгували 800 тисяч гривень доплат медпрацівникам. Гроші, які є на рахунку, не можуть видати, бо МОЗ не підписує документи.

Колектив переконаний, що таке зволікання міністерства пов'язане з посадою керівника лабораторного центру і головного санлікаря області. Виконувача обов'язків головного санітарного лікаря Житомирщини Зиновія Парамонова двічі намагався звільнити головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Навіть особисто привозив накази про звільнення. Але Парамонов і досі залишається на цій посаді. Щоправда, зараз перебуває на лікарняному з COVID-19. Телефоном розповів ТСН, що невиплата доплат медикам - це помста.

"Пан Ляшко продовжує таку політику стосовно нашого лабораторного центру і мене особисто. Йому не вдалося закріпити на посаді свого однодумця по грантах, і тому це помста колективу. Адже усім іншим областям виплатили", - заявив Зиновій Парамонов.

У житомирській лабораторії не сплачують працівникам за перепрацювання, попри обіцянки

У житомирській лабораторії не сплачують працівникам за перепрацювання, попри обіцянки

Закиди у помсті головний санлікар України Віктор Ляшко відкидає. Каже, гроші медики отримають вже у жовтневу зарплату. Затримка була через технічну ситуацію, бо Парамонов судиться з МОЗ, аби залишитися на посаді.

"Питання виникло в тому, що йде судовий процес з в.о. директора лабораторного центру. Зараз всі ці юридичні колізії прибрані, документи підписані, працівникам буде виплачено цю доплату", - повідомив Віктор Ляшко.

Також він анонсував призначення нового виконувача обов'язків директора лабораторного центру. З ним, каже, вже підписано контракт.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація