За тиждень в Індії зафіксували майже 100 тисяч інфікованих коронавірусом

За тиждень в Індії зафіксували майже 100 тисяч інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

Країна опинилася на четвертому місці антирейтингу: попереду США, Бразилія і Росія.

В Індії швидкими темпами почала зростати захворюваність на коронавірус: за добу виявили майже 20 тисяч випадків зараження. Кількість інфікованих за тиждень - майже сто тисяч.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я Індії, пише Associated Press.

Від початку пандемії в країні зареєстровано майже 550 тис. випадків COVID-19. Країна стала четвертою у світі, яка найбільше постраждала від глобальної пандемії. Попереду лише США, Бразилія та Росія. Крім того, вірус забрав життя понад 16, 5 тис. інфікованих. Кількість видужалих становить понад 322 тис.

Через поширення інфікування адміністративний центр північно-східного штату Ассам місто Діспур повністю закрилося до 12 липня. Влада штату Західна Бенгалія подовжила термін блокування до 31 липня.

Утім, у найбільш постраждалих регіонах Махараштра та Нью-Делі більшість обмежень були зняті. У регіоні знову відкрилися ресторани, торгові центри та парки, запрацював громадський транспорт, а також поновилися міжміські пасажирські залізничні перевезення. 

Як повідомлялося, станом на 03:00 за київським часом понеділка, 29 червня, у світі кількість летальних випадків серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 сягає 500 882. Найбільше життів нова коронавірусна інфекція забрала у США (125 768 жертв), Бразилії (57 622 жертви) та Великій Британії (43 634 жертви). Водночас побороти недугу змогли вже понад 5,1 мільйона пацієнтів. 

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація