Нові правила в дитсадках після карантину: за столом по двоє і перевірка температури кожні чотири години

Нові правила в дитсадках після карантину: за столом по двоє і перевірка температури кожні чотири години

Фото: pixabay.com

Для дітей створять умови, щоб вони менше контактували.

Дитячі садки запрацюють в Україні після другого етапу послаблення карантину, від 25 травня. Однак остаточне рішення залишається за місцевою владою. У тих закладах, які відкриються, дітям будуть вимірювати температуру кожні чотири години та забезпечать для них безпечну дистанцію.

Про це розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій в інтерв'ю виданню "LIGA.net".

"Якщо протягом дня піднімається температура, дитині повинні створити умови, щоб вивчити її стан", - сказала Мандзій.

Вона пояснила, що у разі, якщо вранці перед входом до дитячого садочку, у вихованця виявлять підвищену температуру, понад 37,2, дитину до закладу не пустять. Якщо температуру буде виявлено протягом дня малюка, за можливості, ізолюють до приходу батьків.

"Перед входом їм виміряють температуру. Якщо температура висока, їх не допускатимуть до закладу. Батьки мають забрати їх додому. Садки ми відкриваємо від 25 травня, але якщо буде створено безпечні умови", - пояснила Мандзій.

Мандзій розповіла також, що у дитсадках буде створено умови, аби діти дотримувалися дистанції. Наприклад, під час прийому їжі вони сидітимуть за столом по двоє осіб по діагоналі, а не чотири, як це було раніше.

"Головне - забезпечити соціальну дистанцію між групами, щоб діти менше контактували між собою, але водночас взаємодіяли", - підсумувала вона. 

Крім того, зазначимо, що температуру мають перевіряти щодня і працівників дитячих садочків. Батьки не можуть заходити до приміщення закладу, поверхні якого мають дезінфікувати не рідше, аніж кожні дві години та після закінчення занять. 

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що відкриття дитячих садків та шкіл у столиці буде можливим для відвідування дітьми не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду (25 травня). За його словами, головне нині створити безпечні умови для дітей.  

Садочок онлайн та дистанційні няня: як дошкільнят розважають та навчають на карантині

Садочок онлайн та дистанційні няня: як дошкільнят розважають та навчають на карантині
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація