За пів року епідемії кількість госпіталізованих хворих з COVID-19 збільшилася вп'ятеро — МОЗ

За пів року епідемії кількість госпіталізованих хворих з COVID-19 збільшилася вп'ятеро — МОЗ

Фото: УНІАН

Із підготовлених в Україні 37 тисяч ліжко-місць для хворих на коронавірус уже близько 30 тис. зайняті, повідомив Максим Степанов.

За пів року епідемії кількість госпіталізованих хворих та з підозрою на новий коронавірус COVID-19 збільшилась у п'ять разів.

Про це сьогодні, 5 жовтня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє відомство.

За його словами, станом на сьогодні в Україні кількість госпіталізованих із коронавірусною хворобою становить 16 745 осіб. У середині липня ця цифра була у п'ять разів меншою — на рівні 3 500.

“Наразі у медичних закладах, визначених для лікування коронавірусу, підготовлено 37 тисяч ліжко-місць. Близько 30 тисяч із них вже введено в експлуатацію. У разі потреби кількість ліжок можна збільшити до 50 тисяч. Треба також розуміти, що ми не можемо забрати ліжка у пацієнтів з інсультами, інфарктами, онкологічними хворобами, з пологових будинків та інших”, — зазначив очільник МОЗ.

Також міністр наголосив, що легковажні дії місцевої влади, які під час виборчих перегонів влаштовують масові концерти і нехтують здоров’ям громадян, можуть призвести до критичної ситуації — браку ліжок і медичних працівників.

Нагадаємо, в Україні 5 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 230 233. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 3700.

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація