За кордоном від коронавірусу видужав ще один українець - загальні дані на вечір 15 квітня

За кордоном від коронавірусу видужав ще один українець - загальні дані на вечір 15 квітня

Фото: Associated Press

У різних країнах світу від COVID-19 нині лікуються 174 українці.

За останню добу за кордоном одужав ще один українець, який був заражений новим коронавірусом COVID-19. Це сталося в Бельгії. Тепер загальна кількість видужалих українців за кордоном становить 26 осіб.

Такі дані станом на 18:00 15 квітня повідомило Міністерство закордонних справ України.

Нині від коронавірусу ще лікуються 174 людини. Найбільше - 121 - в Італії.

Летальних випадків інфікованих COVID-19 українців за кордоном шість: в Італії - четверо, у Франції та США - по одному.

В Україні станом на 09:30 15 квітня офіційно було зафіксовано 3764 випадки зараження новим коронавірусом. Із них летальних випадків - 108. Одужали 143 особи, решта лікуються.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація