За кордоном побільшало інфікованих коронавірусом українців, а заражений у Польщі зник зі статистики

Дата публікації
Перегляди
6431
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За кордоном побільшало інфікованих коронавірусом українців, а заражений у Польщі зник зі статистики

Фото: Associated Press

Нині в різних країнах лікуються від інфекції 175 українців.

У різних країнах світу нині лікуються 175 українців, які заражені новим коронавірусом COVID-19. Найбільше - 121 особа - в Італії.

Такі дані станом на 18:00 понеділка, 13 квітня, наводить Міністерство закордонних справ України.

Ще вчора інфікованих було 171 людина. П'ять нових випадків зафіксували в Чехії. А ось у Польщі, де 12 квітня в статистиці був один заражений українець, сьогодні вже згадки про нього в МЗС немає ніде - ні у видужалих, ні в померлих. У МЗС ситуацію з Польщею не пояснили.

Загалом видужалих від COVID-19 українців у світі нараховується 24 особи. Померли шестеро: в Італії - четверо, у Франції та США - по одному.

Станом на 09:30 13 квітня в Україні офіційно зафіксовано 3102 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 93 летальні, 97 пацієнтів одужали.

Фото: Міністерство закордонних справ України

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6431
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація