За добу в Україні зафіксовано дві нові смерті від коронавірусу – обидві у Київській області

За добу в Україні зафіксовано дві нові смерті від коронавірусу – обидві у Київській області

Фото: УНІАН

Загалом кількість летальних випадків в Україні сягнула 11 осіб.

За останню добу в Україні було виявлено два нових летальних випадків від нового коронавірусу – обидва у Київській області.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ у Facebook.

"Усього зафіксовано 11 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 6 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі", - йдеться у повідомленні.

Обидва нових випадки смерті були зафіксовані у Київській області. Про один із них МОЗ повідомляв пізно ввечері 29 березня, про інший – рано вранці 30 березня.

Наразі відомо про одну людину з Київщини, яка померла від коронавірусної хвороби. Це колишній заступник голови Київської ОДА Олег Міщенко. Про його смерть повідомив 29 березня президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе. За його словами, у Міщенка була тяжка форма COVID-19 через наявність у колишнього чиновника цукрового діабету. Олег Міщенко був заступником голови Київської ОДА з питань житлово-комунального господарства і будівництва з 20 грудня 2016 до серпня 2017 року.

Про іншого хворого, який, ймовірно помер уночі проти 30 березня, інформації поки немає.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Вантаж з Китаю: ще 100 тисяч тестів на коронавірус мали доправити в Україну вночі

Вантаж з Китаю: ще 100 тисяч тестів на коронавірус мали доправити в Україну вночі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація