За добу кількість українців, які одужали від коронавірусу за кордоном, збільшилася

За добу кількість українців, які одужали від коронавірусу за кордоном, збільшилася

Фото: Associated Press

Один українець одужав в Польщі.

Станом на вечір 14 квітня за кордоном одужали від коронавірусу 25 українців. Про це йдеться в оперативній інформації МЗС щодо коронавірусу станом на 18:00 14 квітня.

З них у Польщі одужали шестеро українців, у Японії та Домініканській Республіці — по чотири особи, у Нігерії та Італії — по двоє, у Великій Британії, ОАЕ, Таїланді, Німеччині, Швеції, Швейцарії та Єгипті - по одному.

Водночас померлих за кордоном українців шестеро: четверо з них померли в Італії, та по одному у Франції та США.

Усього 175 українців лікуються від коронавірусу по всьому світу. Найбільша кількість хворих в Італії — 121. При цьому, 15 тисяч 849 українців звернулися за допомогою до дипломатичних відомств в Україні.

Так, за добу одужав один українець в Польщі.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація