"За 400 тисяч я сам поїду до Польщі працювати": лікар порівняв зарплати українських та польських медиків

"За 400 тисяч я сам поїду до Польщі працювати": лікар порівняв зарплати українських та польських медиків

Фото: Associated Press

Польща запрошує анестезіологів на роботу за 200 злотих на годину, каже Сергій Дубров.

Лікар, президент Асоціації анестезіологів Сергій Дубров заявив, що з огляду на проєкт бюджету, українським медикам не слід очікувати зарплат, які обіцяв президент Володимир Зеленський.

Про це він сказав 3 грудня в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Питання зарплати вкрай важливе. Всі міністри, крім Степанова, підтримали рішення Кабміну щодо зменшення фінансування, і проєкт бюджету включає фінансування не 296 млрд грн, а 156 млрд грн. Я так розумію, що питання про те, що обіцяв президент у Верховній Раді 20 жовтня: зарплата лікарям 23 тис. грн, середньому персоналу 17 тис. грн, молодшому медперсоналу 12 тисяч грн, цього не буде. На сьогодні є повідомлення рекрутів, Польща запрошує анестезіологів на роботу за 200 злотих на годину. Це при роботі на ставку-півтори - 300-400 тисяч гривень", — сказав лікар.

Він додав, що Польща для своїх лікарів вдвічі збільшила зарплату, тому що польські лікарі їздили до Німеччини.

"На сьогодні Польща зробила зарплату для своїх лікарів на рівні зарплати лікарів Німеччини. Якщо ми будемо отримувати так, як ми отримували без надбавок 300%, 8-9 тисяч, то за 400 тисяч я сам поїду в Польщу працювати", — зазначив президент Асоціації анестезіологів.

Дубров порівняв зарплати українських і польських лікарів у часи пандемії

Дубров порівняв зарплати українських і польських лікарів у часи пандемії

Нагадаємо, помічники-консультанти народних депутатів України в грудні 2020 року отримають зарплату вдвічі вищу, ніж зазвичай. Таке рішення обґрунтовують тим, що на законодавчу діяльність до кінця року залишився залишок невитрачених бюджетних коштів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація