"З погляду лікаря – локдаун потрібен, бо зараз справді важко": медикиня про ситуацію з коронавірусом

"З погляду лікаря – локдаун потрібен, бо зараз справді важко": медикиня про ситуацію з коронавірусом

Фото: Укрінформ

Світлана Гук розповіла, чи потрібен Україні локдаун і чи допоможе карантин вихідного дня.

В Україні щодня зростає кількість інфікованих коронавірусом і число смертей від цієї недуги. Тож з погляду лікарів, локдаун потрібен, бо вже зараз їм важко.

Таку думку в ексклюзивному коментарі ТСН.ua висловила лікарка-пульмонологиня, завідувачка інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №17 Світлана Гук.

"Питання щодо локдауну – я їх дуже не люблю, бо у кожного своя правда. І вона дійсна, з якого боку ви на неї дивитесь. З боку лікарів – він потрібен, тому що, дійсно, зараз важко. І якщо пофантазувати, що навантаження збільшиться у півтора-два рази, то я не впевнена, що все буде добре, навіть так, як зараз. Але, якщо дивитися з позиції бізнесу, то локдаун може поставити деякі підприємства на межу закриття або й узагалі знищити", – каже вона.

З приводу карантину вихідного дня, Світлана Гук зазначає: "Якщо це дасть хоч якийсь відсоток зменшення захворюваності в одиницю часу, для мене як для лікаря – це було б добре. Але я не маю інформації, щоб оцінити, наскільки це вплине економічно. І чи воно того варте – це взагалі філософське питання".

Нагадаємо, раніше Світлана Гук пояснила, які саме аналізи потрібно здавати для діагностики коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація