Відомий бізнесмен розповів, як перехворів на COVID-19 і показав саморобний пристрій для легень

Дата публікації
Перегляди
2612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомий бізнесмен розповів, як перехворів на COVID-19 і показав саморобний пристрій для легень

Фото: Oleksandr Derkach / facebook.com

Олександр Деркач лікувався два тижні.

Співвласник клініки "Оберіг" і групи компаний "Молочний альянс" Олександр Деркач розказав, що перехворів на коронавірус. Він зазначив, що вже отримав негативний ПЛР-тест.

Про це Деркач написав у Facebook.

"Відстрілявся. ПЛР негативний. Два тижні експірієнсу. У кожного, хто перехворів, він свій. У мене за підсумком вийшло терпимо. Слова, правда, деякі постійно вилітали з голови в процесі. Не міг згадати. Іноді потрібні. Доводилося у людей в коридорі питати або в інтернеті шукати. Кумедне відчуття. Кажуть, дуже часто таке трапляється", - повідомив він.

Деркач додав, коли його від температури "ковбасило", хотілося одразу надіти на себе лижний костюм, причому "разом з лижними палицями".

"Свідкам грипу та ГРЗ відразу скажу, це не грип, і не ГРЗ. Якщо ви, звичайно, не потрапили у щасливу групу бессимптомників. Свідкам імунітету і ЗСЖ теж скажу. Навряд чи ви бігаєте в теніс більше моїх чотирьох разів на тиждень. І навряд чи ви катаєтеся на лижах більше місяця за сезон. Якщо раптом так, то нехай вам пощастить більше. Хоча і мені, напевно, не завадило", - написав він.

На думку Деркача, COVID-19 - цілком собі карткова гра.

"У когось так, а когось зовсім по-іншому. І свої персональні антитіла треба заслужити по-чесному. Як казав Остап Бендер Шурі Балаганову. Врахуйте, Шура, за кожен згодований вам вітамін я вимагатиму безліч різних дрібних послуг", - написав він.

Отстрелялся. ПЦР негативный. 2 недели экспириенса. У каждого переболевшего он свой. У меня по итогу вышло терпимо. Слова...

Опубліковано Oleksandr Derkach Вівторок, 22 грудня 2020 р.

 

У коментарях під дописом Деркач запостив саморобний пристрій для тренування легень під час коронавірусу.

Фото: Oleksandr Derkach / facebook.com
Фото: Oleksandr Derkach / facebook.com

Нагадаємо, депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко розповів, що з чотирьох членів його родини, які перехворіли на COVID-19, тест здав лише він. Яременко уточнив, що навіть не думав, що у нього коронавірус, а здав тест лише через необхідність оформлення лікарняного. "Захворіли на COVID-19 четверо, для статистики — один", - зазначив він.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація