З диспансеру Харкова, де лікують хворих з коронавірусом, масово звільняються медики

З диспансеру Харкова, де лікують хворих з коронавірусом, масово звільняються медики

Фото: Associated Press

У закладі нестача кадрів.

У Харківському обласному радіаційному диспансері медики відмовляються лікувати інфікованих коронавірусом і масово звільняються. 

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на директорку диспансеру Ірину Пирогову.

За її словами, звільнення почалися, коли з'явилася інформація про відкриття медичного закладу для шпиталізації хворих на COVID-19. До слова, напередодні, 22 червня, диспансер прийняв перших пацієнтів з обласної інфекційної лікарні.

"У нас були бригади, в яких були анестезіолог, терапевт, дві медсестри і санітарка. "Від початку погодилися працювати близько 70 людей. А наразі, виходить, людей 15-16. Нам потрібно ще хоча б п'ять анестезіологів, хоча б п'ять терапевтів і десь по 20-25 середнього і молодшого персоналу, для того, щоб налаштувати нормальний режим роботи, щоб люди не падали з ніг і щоб вони не пішли так само від напруження", - сказала Пирогова.

Вона наголошує, що наразі у закладі гостро стоїть питання нестачі персоналу. "Ми всіх обдзвонюємо, є пропозиція інтернів на роботу медсестрами, є пропозиція - буде випуск медичних сестер медучилища, теж направляти їх на роботу, зрозуміло, що за погодженням. З лікарями поки проблема дуже складна", - сказала Пирогова.

Як повідомлялося, в Україні станом на неділю, 21 червня, 5 998 медиків захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19. 

Наслідки пандемії будуть відчутними ще десятки років – гендиректор ВООЗ

Наслідки пандемії будуть відчутними ще десятки років – гендиректор ВООЗ

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація